DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Distanční vzdělávání

Škola poskytuje distanční vzdělávání, pokud je v důsledku mimořádných opatření KHS nebo plošným opatřením MZ nebo z důvodu nařízení karantény znemožněna osobní přítomnost ve škole většiny předškolních dětí jedné třídy nebo celé školy. Předškolní děti nebo děti s OŠD mají za povinnost se distančně vzdělávat. Škola distanční vzdělávání přizpůsobí podmínkám dětí.
Ostatní děti, kterých se zákaz nedotkne, pokračují v prezenčním způsobu vzdělávání.
V ostatních případech škola nemá za povinnost předškolním dětem a dětem s OŠD distanční vzdělávání poskytovat.
Distanční způsob vzdělávání může probíhat různými formami dle technického vybavení školy a dle aktuálních personálních možností.